Internetový vinný obchod

 

Vážení zákazníci,

naším cílem je nabídnout Vám, jako koncovým zákazníkům, špičková tuzemská vína, odrůdově charakteristická  za velmi zajimavé ceny.

Snažíme se v plné míře vyhovět Vaším potřebam a proto se specializujeme na výběr jen velmi kvalitních vín.

Touto formou nabízíme kompletní internetový obchod , kde najdete všechny dostupné informace o vínech, která Vám nabízíme.

Z moravských výrobců vín jsme vybrali menší a střední vinařství, jejichž kvalita a technologický způsob výroby vína odpovídá našim představám o špičkovém tuzemském víně .

Tato vinařství získala ocenění na mezinárodních, tak i na tuzemských vinných výstavách, nebo jejich vína byla nominována do Salonu vin ve Valticích.

Některé vína byla dodávána na stůl prezidenta České Republiky ,dále pro papeže Benedikta XVI (víno z Moravína Valtice -Pálava 2007 výběr z hroznů).

 

Všechna vína, která našim zákazníkům nabízíme, osobně ochutnáváme přímo u vinaře, nebo na tuzemských výstavách vín. Od jednotlivých vinařů a výrobců vybíráme pro Vás vína, která určitě stojí za ochutnání, nikoliv kolekce s jedním dobrým a několika průměrnými vzorky.

Vína jsou vhodná pro slavnostní příležitosti , svatby, narozeniny , firemní účely jako dárek svým obchodním partnerum.

Můžete u nás nakoupit jednu láhev nebo celý karton. Zboží dodáváme do 2 pracovních dnů v krabicích, které jsou zabezpečeny proti rozbití láhví.

V případě jakéhokoliv zájmu nebo dotazu nás kontaktujte na telefonu, mobilu či emailu.

Na Vaše dotazy nebo potřeby jsme připraveni flexibilně reagovat .

 

Přejeme našim zákazníkům, aby u sklenky vína od nás našli vždy to co hledají.

 

Emil Bzirský


DomůDomů